A4B logo O nás|Služby|Produkty|Reference|Kontakt

Služby

Naším primárním zaměřením je vývoj informačních systémů na klíč. Aktuálně je naší hlavní technologií prostředí Microsoft .NET s využitím vývojových prostředí C# nebo Visual Basic. Většina našich systémů využívá vícevrstvé architektury s využitím tzv. tenkého klienta, kdy je aplikace uživatelům dostupná prostřednictvím webového prohlížeče.

Některá řešení jsou integrována do prostředí Microsoft SharePoint. Na této technologii je založen i jeden z našich nabízených produktů , A4B Správa dokumentů.

Jako úložiště dat nejčastěji využíváme Microsoft SQL Server nebo Oracle Database. Pro některá řešení je naprosto dostačující použití bezplatných Express edic zmíněných databázových serverů, kdy zákazník nemusí kupovat licence těchto produktů.

V oblasti datových skladů a tvorby reportů běžně využíváme prostředí Microsoft Analysis Services pro tvorbu OLAP datových kostek a Microsoft Reporting Services pro tvorbu reportů buď nad daty v OLAP databázích, nebo nad daty v jiných systémech. Řada výstupů z našich systémů je tvořena přímo do produktů Microsoft Office, kde mohou uživatelé s daty dále pracovat.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem a realizovaným projektům jsme schopni nabízet i řešení založená na technologiích společnosti Sybase (vývojové prostředí pro tvorbu zejména databázových aplikací typu klient/server PowerBuilder). Dále jsme připraveni vyvíjet v prostředí PHP s využitím databáze MySQL.

Naše pracovníky si běžně najímá řada partnerů pro obsazení klíčových postů při realizaci vlastních projektů. Takto spolupracujeme (nebo jsme spolupracovali) například se společnostmi Profinit, Logica CMG, ABONUS CZ, IDS Scheer, DELTAX Systems, Dantax a další.

Máme ve svém středu specialisty pro vývoj databázových systémů pracujících s velkými objemy dat, kteří pracovali např. pro T-Mobile, Raiffeisen Bank nebo Českou spořitelnu v oblasti optimalizace práce s daty a hlídání datové kvality.

Máme k dispozici konzultanty v oblasti správy dokumentů (tzv. Dokument Management systémy, DMS), kteří pracovali jako konzultanti při zavádění DMS například pro společnosti Zentiva nebo Jihomoravská energetika (JME).

Naši pracovníci několik let pracovali na vývoji ekonomických systémů pro menší a střední společnosti, díky čemuž jsme připraveni být partnery našich zákazníků i v oblastech účetnictví, fakturace, skladového hospodářství, mezd atd.

  A4B System Development s.r.o.
Kopretinová 895
250 91 Zeleneč
info@a4bsd.cz
tel. +420 604 230 769
 
(C) 2011 A4B System Development s.r.o.
Images: renjith krishnan / FreeDigitalPhotos.net
Images: jscreationzs / FreeDigitalPhotos.net